Baner Z. Kruk

Menu

Strona Główna


o Firmie


Usługi


Tabor


Kierunki


Kontakt         Powołując się na długoletnie doświadczenie, pragniemy zaoferować Państwu usługi z zakresu transportu międzynarodowego. Obejmując swoim zasięgiem teren całej Europy, informujemy, że wykonujemy transporty zarówno pomiędzy Polską i krajami Europy jak również pomiędzy krajami europejskimi z pominięciem Polski.

         Działalność nasza jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę transportu drogowego międzynarodowego w różnych kierunkach Europy. Głównie są to: Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Szwecja, Norwegia, Austria. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do wskazanych kierunków.

         Chętnie podejmujemy się transportów także do innych krajów, świadczymy usługi na dowolnych trasach zleconych nam przez klienta.

         Nasza oferta to najwyższej jakości usługi nieustannie dostosowywane do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży transportowo-spedycyjnej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelnościści firmy, bezpieczeństwa powierzonych ładunków, terminowości dostaw oraz najwyższej jakości wykonania każdego zlecenia

dalej...


Strona Główna

O firmie Usługi Tabor Kierunki Kontakt

Strona utrzymywana na serwerach firmy: Prokomp