Baner Z. Kruk

Menu

Strona Główna


o Firmie


Usługi


Tabor


Kierunki


Kontakt

Szanowni Państwo!

         Mamy przyjemność przedstawić naszą firmę, której duże doświadczenie oraz rzetelność wykonania powierzonych przez klientów zadań transportowych może Państwa zainteresować.

         Przedsiębiorstwo Transportowe Z.Kruk istnieje od 1998 roku zachowując od początku swojego istnienia 100% polskiego kapitału w 100% własności osoby fizycznej, co dodatkowo gwarantuje płynność finansową. Przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług transportowych międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego.

         Główną specjalizacją są w szczególności przewozy ładunków kompletnych (25 tonowych) jak również drobnicowych (od kilkudziesięciu kilogramów) do i z wszystkich państw Europy.

         Nasi klienci mogą być pewni o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Wszystkie powierzone nam ładunki są ubezpieczone, co dodatkowo podwyższa walory wykonywanych przez nas usług. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie, które idzie w parze z elastycznym i poważnym podejściem do potrzeb każdego klienta, zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Strona Główna

O firmie Usługi Tabor Kierunki Kontakt
Strona utrzymywana na serwerach firmy: Prokomp